Küçükçekmece’de Kına Salonu

küçükçekmece kına salonu

Küçükçekmece’de Kına Salonu En uygun fiyatlara sizlerle

Küçükçekmece’de Kına Salonu 18 yıldır Küçükçekmecelilerinde tanıyıp bildiği Meşale Cafe organizatörlüğünde en muhteşem ve eksiksiz bir konseptle hizmetinizde.

Meşale Cafe’de muhteşem fiyatlar

Meşale Kına ve Organizasyon Evi 18 yılı aşkın süredir. Sefaköy Halkalı‘da genç çiftlerimizin hayallerini süslemeye devam ediyor. Nedime, karşılama yazısı, kına tahtı, karşılama masası.Gelin hanımın bindallısı, gelin hanımın duvağı ve eldiveni, gelin hanımın arkadaşları için kaftan. damat kostümü, girişte kuru pasta ikramı, karşılamada osmanlı şerbeti ikramı, karşılamada lokum ikramı,nedimelerle gelin çıkışı. davul show, karşılamada gül suyu ikramı, özel tasarım karşılama masası, özel tasarım kına tepsisi, özel tasarım kına sepeti,renkli bel kuşağı. testi kırma oyunu,misafir sayısı kadar kuru kına, yakılacak sayı kadar yaş kına, bendir, kına yakma merasimi, düğün dansı dersi, gelin kaçırma oyunu, halay mendilleri, konfeti, özel tasarım davul tef. kına tacı, el gülü, el mumu, şakira kemeri, kar spreyi, dj ve müzik arşivi, organizasyon yönetimi, video kamera çekimi ve 10 poz fotoğraf hediye. Küçükçekmece’de kına salonu .

Meşale kına salonunda düğün gibi eğlence…

0536 716 17 29 nolu telefon numaramızdan detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Kına salonu hizmetini sunan en iyi organizasyon firması olmanın verdiği haklı gurur yaşamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir